Kostium Dziecięcy Transformers Optimus Prime

SKU
W480
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Optimus Prime jest dowódcą Autobotów. Przybywa na Ziemię, gdy dostaje sygnał od Bumblebee. Szybko zaprzyjaźnia się z Samem Witwicky, który musi mu dostarczyć okulary prowadzące do kości, która pozwoli pokonać złych najeźdźców Megatrona. Wyrusz uratować Bumblebee z rąk Sektoru 7.

Optimus Prime jest dowódcą Autobotów. Przybywa na Ziemię, gdy dostaje sygnał od Bumblebee. Szybko zaprzyjaźnia się z Samem Witwicky, który musi mu dostarczyć okulary prowadzące do kości, która pozwoli pokonać złych najeźdźców Megatrona. Wyrusz uratować Bumblebee z rąk Sektoru 7. Wciel się w rolę głównej postaci z kinowego hitu o Transformersach. W tym kostiumie możesz śmiało pojawić się na imprezie pełnej postaci z filmów ale również możesz uratować cały świat przez kosmicznymi najeźdźcami.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Optimus Prime
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!