Kostium Dziecięcy Olaf Kraina Lodu

SKU
W202
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przemień się w sympatycznego Olafa i pomóż Annie uratować jej siostrę Elsę, pamiętaj tylko, że lato nie do końca służy bałwankom więc nie daj się rozpuścić!

Przemień się w sympatycznego Olafa i pomóż Annie uratować jej siostrę Elsę, pamiętaj tylko, że lato nie do końca służy bałwankom więc nie daj się rozpuścić! Wciel się w postać zabawnego Olafa, który został stworzony przez Elsę na szczycie góry u stóp lodowego zamku. Uważaj na Swena, który tylko czeka na to by zjeść Twój marchewkowy nosek.  Wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi wyrusz w podróż, której pozazdrości Ci każdy bałwan na świecie. W tym stroju podbijesz każdy dziecięcy bal, a także zimowe przedstawienia

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Olaf Kraina Lodu
Twoja ocena