Kostium Dziecięcy Olaf Kraina Lodu

SKU
W202
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przemień się w sympatycznego Olafa i pomóż Annie uratować jej siostrę Elsę, pamiętaj tylko, że lato nie do końca służy bałwankom więc nie daj się rozpuścić!

Przemień się w sympatycznego Olafa i pomóż Annie uratować jej siostrę Elsę, pamiętaj tylko, że lato nie do końca służy bałwankom więc nie daj się rozpuścić! Wciel się w postać zabawnego Olafa, który został stworzony przez Elsę na szczycie góry u stóp lodowego zamku. Uważaj na Swena, który tylko czeka na to by zjeść Twój marchewkowy nosek.  Wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi wyrusz w podróż, której pozazdrości Ci każdy bałwan na świecie. W tym stroju podbijesz każdy dziecięcy bal, a także zimowe przedstawienia

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Olaf Kraina Lodu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!