Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi

SKU
W477
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przemień się w wielkiego wojownika i stań po Jasnej Stroni Mocy. Weź do ręki miecz świetlny i stań naprzeciw samego Lorda Vadera. Pokonaj go i ocal całą galaktykę przed zagładą. Ruszaj na poszukiwanie przygód z Leią i Mistrzem Yodą.

Przemień się w wielkiego wojownika i stań po Jasnej Stroni Mocy. Weź do ręki miecz świetlny i stań naprzeciw samego Lorda Vadera. Pokonaj go i ocal całą galaktykę przed zagładą. Ruszaj na poszukiwanie przygód z Leią i Mistrzem Yodą. Wraz ze swoimi przyjaciółmi wprowadźcie ład i porządek w całej galaktyce. Wyruszcie w pełne przygód podróże pełne szybkich, kosmicznych statków, laserowej broni, dziwnych postaci oraz mrożących krew w żyłach bitew. W tym stroju podbijesz każdą imprezę o tematyce filmowych postaci

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!