Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi 2

SKU
W477
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przemień się w wielkiego wojownika i stań po Jasnej Stroni Mocy. Weź do ręki miecz świetlny i stań naprzeciw samego Lorda Vadera. Pokonaj go i ocal całą galaktykę przed zagładą. Ruszaj na poszukiwanie przygód z Leią i Mistrzem Yodą.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień się w wielkiego wojownika i stań po Jasnej Stroni Mocy. Weź do ręki miecz świetlny i stań naprzeciw samego Lorda Vadera. Pokonaj go i ocal całą galaktykę przed zagładą. Ruszaj na poszukiwanie przygód z Leią i Mistrzem Yodą. Wraz ze swoimi przyjaciółmi wprowadźcie ład i porządek w całej galaktyce. Wyruszcie w pełne przygód podróże pełne szybkich, kosmicznych statków, laserowej broni, dziwnych postaci oraz mrożących krew w żyłach bitew. W tym stroju podbijesz każdą imprezę o tematyce filmowych postaci

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!