Kostium Dziecięcy Nietoperz

SKU
W990
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

W tym uroczym, pluszowym stroju każde dziecko poczuje się doskonale. Jako mały nietoperz może spać całymi dniami na drzewie, do góry nogami, a w nocy latać po lesie w poszukiwaniu jedzenia.

W tym uroczym, pluszowym stroju każde dziecko poczuje się doskonale. Jako mały nietoperz może spać całymi dniami na drzewie, do góry nogami, a w nocy latać po lesie w poszukiwaniu jedzenia. Możesz zostać zwierzątkiem albo w przebraniu nietoperza szykować się na przemianę w halloweenowego Draculę. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz nikt nie oprze się słodkiemu nietoperzowi o różowych uszkach. Ten pluszowy kostium zrobi furorę na każdej imprezie czy to na szkolnym balu karnawałowym czy na imprezie halloweenowej.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Nietoperz
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!