Kostium Niedźwiedź Deluxe

SKU
W1227
Ocena:
80%
Wypożycz:
130,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Nikt nie chciałby spotkać niedźwiedzia na swojej drodze. W tym stroju możesz śmiało straszyć znajomych, budzić strach i popłoch. Świetne przebranie zarówno na przedstawienie jak i halloweenową noc.

Nikt nie chciałby spotkać niedźwiedzia na swojej drodze. W tym stroju możesz śmiało straszyć znajomych, budzić strach i popłoch.  Świetne przebranie zarówno na przedstawienie jak i halloweenową noc. Obudź swój zwierzęcy instynkt i ruszaj na łowy wśród pięknych niewiast. Wyciągnij pazury i pokaż kto jest na imprezie prawdziwym samcem. Stań się bestią z mrocznych opowieści, tylko napisz swój własny skrypt. W tym stroju staniesz się królem lasu, więc spraw by każdy drżał na Twój widok. Idealny na imprezy w stylu mrocznych opowieści.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Niedźwiedź Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!