Kostium Myszka Minnie

SKU
W197
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Na imprezie z pewnością będzie wiele księżniczek z bajki, ale Myszka będzie tylko jedna. Wróć wspomnieniami do dawnych lat i stań się bohaterką kultowej kreskówki.

Urocze przebranie dla każdej odważnej Pani, która chodź na jedną noc chciałaby przeobrazić się w postać z bajki. Na imprezie z pewnością będzie wiele księżniczek z bajki, ale Myszka będzie tylko jedna. Wróć wspomnieniami do dawnych lat i stań się bohaterką kultowej kreskówki. Wciel się w rolę Myszki znanej każdemu dziecku na całym świecie. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Goofim, Pluto oraz Kaczorem Donaldem  udaj się w podróż po całym świecie w poszukiwaniu przygód. Nie zapomnij o swojej ukochanej Myszce Mickey, z którą tworzysz wymarzony duet. W tym kostiumie poczujesz się jak prawdziwa bohaterka bajkowego świata

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Myszka Minnie
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!