Kostium Myszka Minnie

SKU
W197
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Na imprezie z pewnością będzie wiele księżniczek z bajki, ale Myszka będzie tylko jedna. Wróć wspomnieniami do dawnych lat i stań się bohaterką kultowej kreskówki.

Urocze przebranie dla każdej odważnej Pani, która chodź na jedną noc chciałaby przeobrazić się w postać z bajki. Na imprezie z pewnością będzie wiele księżniczek z bajki, ale Myszka będzie tylko jedna. Wróć wspomnieniami do dawnych lat i stań się bohaterką kultowej kreskówki. Wciel się w rolę Myszki znanej każdemu dziecku na całym świecie. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Goofim, Pluto oraz Kaczorem Donaldem  udaj się w podróż po całym świecie w poszukiwaniu przygód. Nie zapomnij o swojej ukochanej Myszce Mickey, z którą tworzysz wymarzony duet. W tym kostiumie poczujesz się jak prawdziwa bohaterka bajkowego świata

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Myszka Minnie
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!