Kostium Muszkieter 2

SKU
W331
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zostań jednym z obrońców króla Francji i wraz z Atosem, Portosem i Aramisem stańcie w walki na szable i z okrzykiem „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!” pokonajcie wszystkich przeciwników.

Zostań jednym z obrońców króla Francji i broń poddanych z całego królestwa przed złem i niesprawiedliwością. Wraz z Atosem, Portosem i Aramisem stańcie w walki na szable i z okrzykiem „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!” pokonajcie wszystkich przeciwników. Stań się jednym z trzech dzielnych obrońców króla. Chwyć w dłoń swoją ostrą jak brzytwa szable, kapelusz z piórem i zakończ wszelkie zło i występek w królewskim mieście. Spraw, by każdy złoczyńca drżał na myśl o Waszym spotkaniu. Doskonałe przebranie na filmowe imprezy jak i dzielne przedstawienie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Muszkieter 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!