Kostium Muszkieter 2

SKU
W331
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym z obrońców króla Francji i wraz z Atosem, Portosem i Aramisem stańcie w walki na szable i z okrzykiem „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!” pokonajcie wszystkich przeciwników.

Zostań jednym z obrońców króla Francji i broń poddanych z całego królestwa przed złem i niesprawiedliwością. Wraz z Atosem, Portosem i Aramisem stańcie w walki na szable i z okrzykiem „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego!” pokonajcie wszystkich przeciwników. Stań się jednym z trzech dzielnych obrońców króla. Chwyć w dłoń swoją ostrą jak brzytwa szable, kapelusz z piórem i zakończ wszelkie zło i występek w królewskim mieście. Spraw, by każdy złoczyńca drżał na myśl o Waszym spotkaniu. Doskonałe przebranie na filmowe imprezy jak i dzielne przedstawienie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Muszkieter 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!