Kostium Mroczna Dama

SKU
W1124
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wejdź do groźnego świata magii i nieodkrytych jeszcze zaczarowanych istot. Przywdziej mroczną szatę i zgłębiaj podziemne tajemnice ukryte przed wzrokiem zwykłych śmiertelników. W swoim upiornym pałacu opracowałaś zaklęcie na wieczną młodość, więc znana jesteś ze swej niezwykłej urody. Nazbieraj pachnących ziół i ususz je na zapas by w mroźne zimy móc dalej warzyć czarodziejskie wywary. Kostium mrocznej damy to idealna propozycja na imprezę halloweenową, andrzejki lub gotycką zabawę karnawałową.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mroczna Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!