Kostium Mistyczny Kapłan

SKU
W1052
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zgłębiaj arkana czarnej magii w stroju Mistycznego kapłana. Poznaj tajemnice nieśmiertelności i odkryj zagadkę alchemików – sposób zamiany ołowiu w złoto.

Zgłębiaj arkana czarnej magii w stroju Mistycznego kapłana. Poznaj tajemnice nieśmiertelności i odkryj zagadkę alchemików – sposób zamiany ołowiu w złoto. Twoje moce sprawią, że każdy władca będzie chciał mieć Cie na swoim dworze. Waż mikstury i czytaj tajemne księgi w zapomnianych językach. W komnacie najwyższej wieży zamkowej urządź swoje laboratorium. Zdobywaj rzadkie składniki do magicznych wywarów a może uda Ci się uwarzyć eliksir młodości. Wieczorem załóż swój odświętny strój i baw się na królewskim balu karnawałowym w towarzystwie arystokracji.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mistyczny Kapłan
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!