Kostium Dziecięcy Star Wars Yoda

SKU
W470
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym stroju sam Lord Vader będzie pod ogromnym wrażeniem. Być może zdołasz go przekonać na Jasną Stronę Mocy i do zniszczenia Gwiazdy Śmierci, a jeśli nie do stoczycie największą w historii galaktyki walkę na miecze świetlne. Może na swojej drodze spotkasz też Obi Wana Kenobiego i księżniczkę Leię.

W tym stroju sam Lord Vader będzie pod ogromnym wrażeniem. Być może zdołasz go przekonać na Jasną Stronę Mocy i do zniszczenia Gwiazdy Śmierci, a jeśli nie do stoczycie największą w historii galaktyki walkę na miecze świetlne. Może na swojej drodze spotkasz też Obi Wana Kenobiego i księżniczkę Leię. Niski wzrost nie oznacza braku umiejętności w walce na miecze świetlne, a wręcz przeciwnie. Pokonaj wszystkich obrońców Ciemnej Strony Mocy i przywróć pokój w międzygalaktycznym świecie. Idealny kostium na imprezę w filmowym lub kosmicznym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Yoda
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!