Kostium Mistrz Yoda

SKU
W469
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Wyjątkowe przebranie na licencji „Star Wars”. Przeistocz się w Mistrza Yodę i wraz z innymi wojownikami Jasnej Strony Mocy pokonajcie Ciemną Stronę Mocy pod dowództwem Lorda Vadera. Zniszczcie Gwiazdę Śmierci i za pomocą mieczy świetlnych powstrzymajcie atak klonów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wyjątkowe przebranie na licencji „Star Wars”. Przeistocz się w Mistrza Yodę i wraz z innymi wojownikami Jasnej Strony Mocy pokonajcie Ciemną Stronę Mocy pod dowództwem Lorda Vadera. Zniszczcie Gwiazdę Śmierci i za pomocą mieczy świetlnych powstrzymajcie atak klonów. W tym stroju możesz pójść na filmową imprezę pełna fanów sagi „Gwiezdne Wojny”. Spraw byś został mylony z oryginałem, a Twój niewielki wzrost był zauważany z wielu metrów. Wprowadź pokój i dobrą zabawę.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mistrz Yoda
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!