Kostium Mistrz Yoda

SKU
W469
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wyjątkowe przebranie na licencji „Star Wars”. Przeistocz się w Mistrza Yodę i wraz z innymi wojownikami Jasnej Strony Mocy pokonajcie Ciemną Stronę Mocy pod dowództwem Lorda Vadera. Zniszczcie Gwiazdę Śmierci i za pomocą mieczy świetlnych powstrzymajcie atak klonów.

Wyjątkowe przebranie na licencji „Star Wars”. Przeistocz się w Mistrza Yodę i wraz z innymi wojownikami Jasnej Strony Mocy pokonajcie Ciemną Stronę Mocy pod dowództwem Lorda Vadera. Zniszczcie Gwiazdę Śmierci i za pomocą mieczy świetlnych powstrzymajcie atak klonów. W tym stroju możesz pójść na filmową imprezę pełna fanów sagi „Gwiezdne Wojny”. Spraw byś został mylony z oryginałem, a Twój niewielki wzrost był zauważany z wielu metrów. Wprowadź pokój i dobrą zabawę.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mistrz Yoda
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!