Kostium Minions Sukienka

SKU
W184
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jedną z najzabawniejszych postaci z bajek - Minionkiem. Wraz ze swoimi żółtymi kolegami i koleżankami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych.

Zostań jedną z najzabawniejszych postaci z bajek - Minionkiem. Wraz ze swoimi żółtymi kolegami i koleżankami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych. Psoćcie, bawcie się i śpiewajcie. Poszukajcie największego złoczyńcy na świecie, aby zostać jego sługami i wraz z nim siać zamęt i spustoszenie. W ten jeden imprezowy wieczór stań się sługą nikczemnego Gru lub słynnej Scarlett O'Haracz i wraz z nimi siej postrach i spustoszenie w bajkowym świecie. Po udanej akcji wyleguj się pod palmami popijając bananowy sok i czekając na kolejne zlecenie od swoich nieustraszonych i nikczemnych właścicieli

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Sukienka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!