Kostium Minions Sukienka

SKU
W184
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań jedną z najzabawniejszych postaci z bajek - Minionkiem. Wraz ze swoimi żółtymi kolegami i koleżankami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych.

Zostań jedną z najzabawniejszych postaci z bajek - Minionkiem. Wraz ze swoimi żółtymi kolegami i koleżankami rozbawiajcie wszystkie dzieci i dorosłych. Psoćcie, bawcie się i śpiewajcie. Poszukajcie największego złoczyńcy na świecie, aby zostać jego sługami i wraz z nim siać zamęt i spustoszenie. W ten jeden imprezowy wieczór stań się sługą nikczemnego Gru lub słynnej Scarlett O'Haracz i wraz z nimi siej postrach i spustoszenie w bajkowym świecie. Po udanej akcji wyleguj się pod palmami popijając bananowy sok i czekając na kolejne zlecenie od swoich nieustraszonych i nikczemnych właścicieli

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Sukienka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!