Kostium Dziecięcy Minionek Dziewczynka 2

SKU
RUK887200
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Poczuj się jak to jest być minionkiem i patrzeć na świat przez okrągłe gogle. Dzięki temu przebraniu staniesz się gwiazdą balu karnawałowego o tematyce filmowej i bajkowej.

W komplecie: sukienka, skarpetki, google, rękawiczki

Materiał: Poliester

Produkt Licencjonowany

Strój Minionek dla dziewczynki Przebranie dla dzieci Kostium Bajkowy. Poczuj się jak to jest być minionkiem i patrzeć na świat przez okrągłe gogle. Dzięki temu przebraniu staniesz się gwiazdą balu karnawałowego o tematyce filmowej i bajkowej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Minionek Dziewczynka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!