Kostium Dziecięcy Minionek Chłopiec

SKU
W180
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przemień się w uroczego, żółtego, bliżej nieokreślonego stworka, - minionka, który całymi dniami lubi psocić z przyjaciółmi.

Przemień się w uroczego, żółtego, bliżej nieokreślonego stworka, który całymi dniami lubi psocić z przyjaciółmi. Tańczcie i śpiewajcie, a potem udajcie się do najbliższego miasta w poszukiwaniu największego złoczyńcy, który weźmie was pod swoje skrzydła i będziecie mogli mu służyć i uczyć się złych sztuczek. Wraz z całą minionkową załogą służ dzielnie mrocznemu Gru podczas jego prób kradzieży Księżyca. Nie zapomnij zaopiekować się Agnes, Edith i Margo, gdy będą same w domu. W wolnej chwili w swojej piwnicznej sali wyprawcie najzabawniejszy bal, w którym bananowych koktajli nie będzie końca. W tym żółtym kostiumie zrobisz furorę na imprezie rodem postaci z bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Minionek Chłopiec
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!