Kostium Dziecięcy Minionek Chłopiec

SKU
W180
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przemień się w uroczego, żółtego, bliżej nieokreślonego stworka, - minionka, który całymi dniami lubi psocić z przyjaciółmi.

Przemień się w uroczego, żółtego, bliżej nieokreślonego stworka, który całymi dniami lubi psocić z przyjaciółmi. Tańczcie i śpiewajcie, a potem udajcie się do najbliższego miasta w poszukiwaniu największego złoczyńcy, który weźmie was pod swoje skrzydła i będziecie mogli mu służyć i uczyć się złych sztuczek. Wraz z całą minionkową załogą służ dzielnie mrocznemu Gru podczas jego prób kradzieży Księżyca. Nie zapomnij zaopiekować się Agnes, Edith i Margo, gdy będą same w domu. W wolnej chwili w swojej piwnicznej sali wyprawcie najzabawniejszy bal, w którym bananowych koktajli nie będzie końca. W tym żółtym kostiumie zrobisz furorę na imprezie rodem postaci z bajek

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Minionek Chłopiec
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!