Kostium Dziecięcy Mikołajka

SKU
W276
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań uroczą i małą śnieżynką, która położy prezenty pod choinką gdy mikołaj okaże się zbyt zabiegany.

Zostań uroczą i małą śnieżynką, która położy prezenty pod choinką gdy mikołaj okaże się zbyt zabiegany. Idealny kostium na świąteczny, rodzinny wieczór jak i zimowe, pełne emocji przedstawienie.  Weź w swoje ręce obowiązek dostarczenia wszystkich prezentów dla każdego grzecznego dziecka na najdalszym krańcu świata. Nie zapomnij zabrać ze sobą Rudolfa, który oświetli Ci drogę i zapewni bezpieczną podróż podczas śnieżycy. Od tej pory w Twoich rękach spoczywa los mikołajkowej nocy. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mikołajka
Twoja ocena