Kostium Dziecięcy Mikołajek

SKU
W275
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. Zje też ciasteczka od domowników, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. W tym uroczym stroju może wejść przez komin do domu i rozdać prezenty pozostałym domownikom. Na koniec zje ciasteczka, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii. Zaprzęgnij do magicznych sań Świętego Mikołaja jego latające, zaczarowane renifery i w śnieżny grudniowy wieczór zastąp znanego wszystkim Mistrza dostarczania prezentów. Zabierz ze sobą listę wszystkich grzecznych dzieci, by nikogo nie ominęła nagroda za dobre zachowanie. Doskonały strój na mikołajkowe przedstawienie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mikołajek
Twoja ocena