Kostium Dziecięcy Mikołajek

SKU
W275
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. Zje też ciasteczka od domowników, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii.

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. W tym uroczym stroju może wejść przez komin do domu i rozdać prezenty pozostałym domownikom. Na koniec zje ciasteczka, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii. Zaprzęgnij do magicznych sań Świętego Mikołaja jego latające, zaczarowane renifery i w śnieżny grudniowy wieczór zastąp znanego wszystkim Mistrza dostarczania prezentów. Zabierz ze sobą listę wszystkich grzecznych dzieci, by nikogo nie ominęła nagroda za dobre zachowanie. Doskonały strój na mikołajkowe przedstawienie.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mikołajek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!