Kostium Dziecięcy Mikołajek

SKU
W275
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. Zje też ciasteczka od domowników, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii.

Niech twoje dziecko zamieni się w Świętego Mikołaja to ono podłoży prezenty pod choinkę. W tym uroczym stroju może wejść przez komin do domu i rozdać prezenty pozostałym domownikom. Na koniec zje ciasteczka, popije mlekiem i wraz z Rudolfem uda się na saniach do Laponii. Zaprzęgnij do magicznych sań Świętego Mikołaja jego latające, zaczarowane renifery i w śnieżny grudniowy wieczór zastąp znanego wszystkim Mistrza dostarczania prezentów. Zabierz ze sobą listę wszystkich grzecznych dzieci, by nikogo nie ominęła nagroda za dobre zachowanie. Doskonały strój na mikołajkowe przedstawienie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mikołajek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!