Kostium Michael Mayers

SKU
W578
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań postrachem filmów Johna Carpentera. Jednym z najsłynniejszych bohaterów horrorów wszech czasów. Weź do ręki nóż i siej postrach w Halloweenową noc. Morduj i zabijaj do woli, bo tylko raz w roku możesz wstać z grobu i robić co chcesz, taka okazja powtórzy się dopiero za rok.

Zostań postrachem filmów Johna Carpentera. Jednym z najsłynniejszych bohaterów horrorów wszech czasów. Weź do ręki nóż i siej postrach w Halloweenową noc. Morduj i zabijaj do woli, bo tylko raz w roku możesz wstać z grobu i robić co chcesz, taka okazja powtórzy się dopiero za rok. W tym stroju wzbudzisz strach u każdego mieszkańca swojego miasteczka lub wsi. Spraw by ludzie modlili się o to by nie spotkać się nigdy z Toba i Twoim żądnym zbrodni nożem

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Michael Mayers
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!