Kostium Dziecięcy Maryja 2

SKU
W273
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zdejmij z głowy chustę i okryj nią leżącego w żłóbku małego Jezusa, aby nie było mu zimno. Wraz z Trzema Królami, pasterzami i chórem aniołów zaśpiewajcie mu kołysankę, aby spało mu się dobrze.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zdejmij z głowy chustę i okryj nią leżącego w żłóbku małego Jezusa, aby nie było mu zimno. Wraz z Trzema Królami, pasterzami i chórem aniołów zaśpiewajcie mu kołysankę, aby spało mu się dobrze. Przebranie nadaje się na jasełka oraz przedstawienia w szkole i przedszkolu. Obudź we wszystkich mieszkańcach świata magię świąt Bożego Narodzenia. Spraw, by każdy cieszył się z narodzin Jezusa i chwalił jego imię. Przyjmij drogocenne dary od wędrujących z daleka przybyszy. Idealny strój na jasełkowe przedstawienie, w którym każdy będzie Cię podziwiał.