Kostium Dziecięcy Maryja

SKU
W274
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na jasełka i bale w przedszkolu oraz szkole. Długa, biało- błękitna suknia nada się idealnie do Betlejemskiej stajenki, aby czuwać w niej przy śpiącym w żłóbku Jezusku.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przebranie idealne na jasełka i bale w przedszkolu oraz szkole. Długa, biało- błękitna suknia nada się idealnie do Betlejemskiej stajenki, aby czuwać w niej przy śpiącym w żłóbku Jezusku. Wraz ze zwierzętami sprawcie, aby było mu wygodnie, ciepło i spało mu się dobrze. Możesz też wypatrywać spadającej gwiazdy. Poczuj magię Bożego Narodzenia i wciel się w rolę Maryi, która wraz z Józefem szuka schronienia w stajence. Przyjmij dary od Trzech Króli, którzy przemierzyli wiele kilometrów by złożyć gratulacje. Rozbudź w ludziach miłość i dobro, które będzie trwało dłużej niż świąteczny czas