Kostium Maria Antonina Deluxe

SKU
W327
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Wspaniały kostium Marii Antoniny, wykonany z najwyższej jakości materiałów i uszyty z niezwykła precyzją. Nada się zarówno do pałacu wersalskiego, jak i na domówkę.

Wspaniały kostium Marii Antoniny, wykonany z najwyższej jakości materiałów i uszyty z niezwykła precyzją. Nada się zarówno do pałacu wersalskiego, jak i na domówkę. Przeznaczony dla nieco odważniejszych Pań, będzie ozdobą każdej imprezy. Wyrusz na bal jak przystało na prawdziwą arystokratkę. Olśnij wszystkich swoją cudowną kreacją, a z pewnością nie opędzisz się od męskich spojrzeń.  Spraw by zazdrosne kobiety z nienawiścią spoglądały na Twój jakże spektakularny podbój parkietu. Zostań królową każdego bankietu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Maria Antonina Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!