Kostium Dama Z Wersalu

SKU
W302
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Pokaż wszystkim gościom jak kiedyś bawiono się we francuskich pałacach. Bądź królową balu i zachwyć wszystkich gości. W tym stroju niejeden arystokrata klęknie do Twych stóp. Kostium idealny na imprezy w stylu dworskim.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Pokaż wszystkim gościom jak kiedyś bawiono się we francuskich pałacach. Bądź królową balu i zachwyć wszystkich gości. W tym stroju niejeden arystokrata klęknie do Twych stóp. Kostium idealny na imprezy w stylu dworskim. Spraw by zazdrosne kobiety będące na balu schodziły z Twojej drogi, a przystojni mężczyźni zabiegali o Twoje względy. W tej olśniewającej kreacji zachwycisz nawet samą królową, która będzie chciała namiary do Twojego krawca

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dama Z Wersalu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!