Kostium Dziecięcy Marchewka 2

SKU
W741-1
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy. W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy.  W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Marchewka 2
Twoja ocena