Kostium Dziecięcy Marchewka

SKU
W741
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy. W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy.  W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Marchewka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!