Kostium Dziecięcy Marchewka

SKU
W741
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy. W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

„Widzieliście, jaka krewka! - Zaperzyła się marchewka”. Przebranie idealne na przedstawienie bajki „Na straganie” Jana Brzechwy.  W tym stroju, każde dziecko poczuje się zdrowe i pełne witamin. Jedno z najbardziej znanych warzyw, które idealnie nadaje się na przedstawienia i bale zarówno w przedszkolu jak i w szkole.