Kostium Dziecięcy Mały Duszek

SKU
W575
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Najsłodszy duszek w całej rodzinie. Nawet Kacper pozazdrościłby mu uroku. W tym mięciutkim stroju dziecko może udać się na balik do przedszkola lub w Halloweenową noc chodzić po domach i prosić o cukierki. Czy ktokolwiek oprze się takiemu słodkiemu duszkowi? Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy zabawy podarują trochę cukierków.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Najsłodszy duszek w całej rodzinie. Nawet Kacper pozazdrościłby mu uroku. W tym mięciutkim stroju dziecko może udać się na balik do przedszkola lub w Halloweenową noc chodzić po domach i prosić o cukierki. Czy ktokolwiek oprze się takiemu słodkiemu duszkowi? Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy zabawy podarują trochę cukierków. W tym stroju możesz zostać najsłodszym ale również najstraszniejszym duszkiem jakiego ludzie mogą spotkać w przerażającą noc Halloween. Niech nikt się da zwieźć na Twój mały wzrost

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mały Duszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!