Kostium Dziecięcy Mały Duszek

SKU
W575
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Najsłodszy duszek w całej rodzinie. Nawet Kacper pozazdrościłby mu uroku. W tym mięciutkim stroju dziecko może udać się na balik do przedszkola lub w Halloweenową noc chodzić po domach i prosić o cukierki. Czy ktokolwiek oprze się takiemu słodkiemu duszkowi? Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy zabawy podarują trochę cukierków.

Najsłodszy duszek w całej rodzinie. Nawet Kacper pozazdrościłby mu uroku. W tym mięciutkim stroju dziecko może udać się na balik do przedszkola lub w Halloweenową noc chodzić po domach i prosić o cukierki. Czy ktokolwiek oprze się takiemu słodkiemu duszkowi? Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy zabawy podarują trochę cukierków. W tym stroju możesz zostać najsłodszym ale również najstraszniejszym duszkiem jakiego ludzie mogą spotkać w przerażającą noc Halloween. Niech nikt się da zwieźć na Twój mały wzrost

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mały Duszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!