Kostium Dziecięcy Mały Diabełek

SKU
W574
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przepiękny, miękki stój dla każdego szkraba. W tym wspaniałym kombinezonie każde dziecko poczuje w sobie gorący żar i zechce psocić jak prawdziwy mały diabełek. Wyruszcie razem do piekła i sprawcie, by ogień pod kotłami nigdy nie zagasł. Róbcie psikusy wszystkim diabełka i klujcie złych ludzi trójzębami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przepiękny, miękki stój dla każdego szkraba. W tym wspaniałym kombinezonie każde dziecko poczuje w sobie gorący żar i zechce psocić jak prawdziwy mały diabełek. Wyruszcie razem do piekła i sprawcie, by ogień pod kotłami nigdy nie zagasł. Róbcie psikusy wszystkim diabełka i klujcie złych ludzi trójzębami. Zostań prawdziwym, małym królem podziemnego świata. Niech każdy z Twoich poddanych godnie wykonuje Twoje polecenia. W tym kostiumie w Halloweenową noc możesz wymyślać wszystko czego tylko zapragniesz