Kostium Dziecięcy Mały Diabełek

SKU
W574
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przepiękny, miękki stój dla każdego szkraba. W tym wspaniałym kombinezonie każde dziecko poczuje w sobie gorący żar i zechce psocić jak prawdziwy mały diabełek. Wyruszcie razem do piekła i sprawcie, by ogień pod kotłami nigdy nie zagasł. Róbcie psikusy wszystkim diabełka i klujcie złych ludzi trójzębami.

Przepiękny, miękki stój dla każdego szkraba. W tym wspaniałym kombinezonie każde dziecko poczuje w sobie gorący żar i zechce psocić jak prawdziwy mały diabełek. Wyruszcie razem do piekła i sprawcie, by ogień pod kotłami nigdy nie zagasł. Róbcie psikusy wszystkim diabełka i klujcie złych ludzi trójzębami. Zostań prawdziwym, małym królem podziemnego świata. Niech każdy z Twoich poddanych godnie wykonuje Twoje polecenia. W tym kostiumie w Halloweenową noc możesz wymyślać wszystko czego tylko zapragniesz

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mały Diabełek
Twoja ocena