Kostium Dziecięcy Mała Dynia

SKU
W573
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocze przebranie na jesienny balik do przedszkola oraz na zabawę Halloween. Każde dziecko poczuje się w nim wyjątkowo i będzie miało ochotę na psoty i chodzenie od domu do domu w poszukiwaniu słodyczy. Być może nie wystraszy nikogo, ale z pewnością wprawi w rozbawienie najbliższą rodzinę.

Urocze przebranie na jesienny balik do przedszkola oraz na zabawę Halloween. Każde dziecko poczuje się w nim wyjątkowo i będzie miało ochotę na psoty i chodzenie od domu do domu w poszukiwaniu słodyczy. Być może nie wystraszy nikogo, ale z pewnością wprawi w rozbawienie najbliższą rodzinę. Wywołaj uśmiech na ustach każdego. Wraz z grupą najlepszych znajomych wybierz się w poszukiwanie łakoci. Pamiętaj, że w Halloween zasady są proste. Cukierek albo psikus!

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mała Dynia
Twoja ocena