Kostium Mafiozo

SKU
W51
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu.

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu. Niech zdrajcy płaszczą się i całują Cię w twój pierścień, a potem toną w betonowych butach w pobliskim stawie. Niech sam wielki Gatsby będzie pod wrażeniem Twojego zaangażowania w mafijnych porachunkach i zaprosi Cię do swojej rezydencji na wielką imprezę w stylu lat 20. z szampanem i innymi nielegalnymi trunkami podczas trwającej prohibicji. W tym kostiumie nie będziesz różnił się od największych szych z mafijnego towarzystwa 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mafiozo
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!