Kostium Lord

SKU
W325
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W tym wyjątkowym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy lord na królewskim dworze. Możesz stać za królami i książętami i doradzać im w najważniejszych sprawach królestwa lub knuć przeciwko nim, a potem samemu objąć tron.

W tym wyjątkowym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy lord na królewskim dworze. Możesz stać za królami i książętami i doradzać im w najważniejszych sprawach królestwa lub knuć przeciwko nim, a potem samemu objąć tron. Wybór należy do Ciebie, ale w tym przebraniu każdy wybór jest dobry. Okaż się uczciwym doradcą wraz z królem decyduj o losach państwa. Zastępuj go w ważnych spotkaniach i udowodnij, że zasługujesz na powierzone Ci stanowisko. W tym kostiumie przyciągniesz uwagę szlachetnych dam na niejednym królewskim balu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Lord
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!