Kostium Lord

SKU
W325
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W tym wyjątkowym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy lord na królewskim dworze. Możesz stać za królami i książętami i doradzać im w najważniejszych sprawach królestwa lub knuć przeciwko nim, a potem samemu objąć tron.

W tym wyjątkowym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy lord na królewskim dworze. Możesz stać za królami i książętami i doradzać im w najważniejszych sprawach królestwa lub knuć przeciwko nim, a potem samemu objąć tron. Wybór należy do Ciebie, ale w tym przebraniu każdy wybór jest dobry. Okaż się uczciwym doradcą wraz z królem decyduj o losach państwa. Zastępuj go w ważnych spotkaniach i udowodnij, że zasługujesz na powierzone Ci stanowisko. W tym kostiumie przyciągniesz uwagę szlachetnych dam na niejednym królewskim balu.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Lord
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!