Kostium Józefina Deluxe

SKU
W1244
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Jak przystało na francuską cesarzową noś się z klasą, szykiem i elegancją. Idealny strój na wytworny bankiet, romantyczny wieczór lub spacer po rezydencji wraz ze swoimi hartami

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak przystało na francuską cesarzową noś się z klasą, szykiem i elegancją. Idealny strój na wytworny bankiet, romantyczny wieczór lub spacer po rezydencji wraz ze swoimi hartami Swoim pięknem i wdziękiem zdobędziesz serce najlepszego stratega wszech czasów- Napoleona Bonaparte. Możesz towarzyszyć mu podczas podróży po całej Europie lub dobrze bawić się w Waszym paryskim pałacu. W tym kostiumie będziesz wyglądać wyjątkowo na imprezie historycznej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Józefina Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!