Kostium Józefina Deluxe

SKU
W1244
Ocena:
80%
Wypożycz:
110,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jak przystało na francuską cesarzową noś się z klasą, szykiem i elegancją. Idealny strój na wytworny bankiet, romantyczny wieczór lub spacer po rezydencji wraz ze swoimi hartami

Jak przystało na francuską cesarzową noś się z klasą, szykiem i elegancją. Idealny strój na wytworny bankiet, romantyczny wieczór lub spacer po rezydencji wraz ze swoimi hartami Swoim pięknem i wdziękiem zdobędziesz serce najlepszego stratega wszech czasów- Napoleona Bonaparte. Możesz towarzyszyć mu podczas podróży po całej Europie lub dobrze bawić się w Waszym paryskim pałacu. W tym kostiumie będziesz wyglądać wyjątkowo na imprezie historycznej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Józefina Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!