Kostium Lew

SKU
W1229
Ocena:
100%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Bądź dostojnym królem zwierząt jak przystało na dużego, dzikiego kota. Swoim sympatycznym pyszczkiem rozbawiaj najmłodszych. Idealne przebranie na przedstawienie dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju festyny

Bądź dostojnym królem zwierząt jak przystało na dużego, dzikiego kota. Swoim sympatycznym pyszczkiem rozbawiaj najmłodszych. Idealne przebranie na przedstawienie dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju festyny Rozczesz swoją bujną grzywę i obudź w sobie zwierzęcy instynkt. Wciel się w Simbę albo Mufasę i stań na samym szczycie Lwiej Skały, by móc spojrzeć na swoje rozległe królestwo. Razem ze swoimi przyjaciółmi Timonem i Pumbą ruszajcie w niesamowite przygody, tylko pamiętaj o Waszym życiowym motto - "Hakuna Matata i nie martw się"! 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Lew
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!