Kostium Dziecięcy Star Wars Kylo Ren

SKU
W460
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przebranie wprost z filmów Star Wars. Zostań następcą samego Lorda Vadera i zbuduj swoją gwiezdną flotę. Weź do ręki miecz świetlny i wyruszaj na podbój kosmosu. Niech wszyscy boją się nawet wymawiać twoje imię, niech wrogowie drżą przed tobą, a sam Obi Wan Kenobi i Luke Skywalker spróbują Cię unicestwić.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie wprost z filmów Star Wars. Zostań następcą samego Lorda Vadera i zbuduj swoją gwiezdną flotę. Weź do ręki miecz świetlny i wyruszaj na podbój kosmosu. Niech wszyscy boją się nawet wymawiać twoje imię, niech wrogowie drżą przed tobą, a sam Obi Wan Kenobi i Luke Skywalker spróbują Cię unicestwić. Kontynuuj niecne plany swoje Mrocznego Pana. Spraw by dokonało się jego dzieło i Ciemna Strona Mocy przejęła kontrolę w galaktycznym świecie. Doskonałe przebranie by wzbudzić szacunek na imprezie w filmowym stylu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Kylo Ren
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!