Kostium Dziecięcy Star Wars Kylo Ren

SKU
W460
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie wprost z filmów Star Wars. Zostań następcą samego Lorda Vadera i zbuduj swoją gwiezdną flotę. Weź do ręki miecz świetlny i wyruszaj na podbój kosmosu. Niech wszyscy boją się nawet wymawiać twoje imię, niech wrogowie drżą przed tobą, a sam Obi Wan Kenobi i Luke Skywalker spróbują Cię unicestwić.

Przebranie wprost z filmów Star Wars. Zostań następcą samego Lorda Vadera i zbuduj swoją gwiezdną flotę. Weź do ręki miecz świetlny i wyruszaj na podbój kosmosu. Niech wszyscy boją się nawet wymawiać twoje imię, niech wrogowie drżą przed tobą, a sam Obi Wan Kenobi i Luke Skywalker spróbują Cię unicestwić. Kontynuuj niecne plany swoje Mrocznego Pana. Spraw by dokonało się jego dzieło i Ciemna Strona Mocy przejęła kontrolę w galaktycznym świecie. Doskonałe przebranie by wzbudzić szacunek na imprezie w filmowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Kylo Ren
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!