Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek 2

SKU
W175
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym stroju każdy może udać się do Stumilowego Lasu. Weź za rękę Krzysia i patrzcie jak dzień przemienia się w noc. Pobrykaj razem z Tygryskiem i pomóż odbudować domek Kłapouszkowi.

W tym stroju każdy może udać się do Stumilowego Lasu. Weź za rękę Krzysia i patrzcie jak dzień przemienia się w noc. Pobrykaj razem z Tygryskiem i pomóż odbudować domek Kłapouszkowi, a na koniec urządź zabawę w stylu bajek lub pluszaków swojemu najlepszemu przyjacielowi Prosiaczkowi. Wytrop pszczoły, a wraz z nimi pyszny miodek, którym będziesz mógł napełnić beczułki w domku. Postaraj się rozśmieszyć Kłapouchego, a Królikowi pomóż w ogrodowych obowiązkach. Odprowadź Maleństwo bezpiecznie do domu nim zapadnie zmrok i uchroń Prosiaczka przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem. Strój doskonale spełni swoją rolę na baliku w bajkowym klimacie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!