Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek 2

SKU
W175
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym stroju każdy może udać się do Stumilowego Lasu. Weź za rękę Krzysia i patrzcie jak dzień przemienia się w noc. Pobrykaj razem z Tygryskiem i pomóż odbudować domek Kłapouszkowi.

W tym stroju każdy może udać się do Stumilowego Lasu. Weź za rękę Krzysia i patrzcie jak dzień przemienia się w noc. Pobrykaj razem z Tygryskiem i pomóż odbudować domek Kłapouszkowi, a na koniec urządź zabawę w stylu bajek lub pluszaków swojemu najlepszemu przyjacielowi Prosiaczkowi. Wytrop pszczoły, a wraz z nimi pyszny miodek, którym będziesz mógł napełnić beczułki w domku. Postaraj się rozśmieszyć Kłapouchego, a Królikowi pomóż w ogrodowych obowiązkach. Odprowadź Maleństwo bezpiecznie do domu nim zapadnie zmrok i uchroń Prosiaczka przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem. Strój doskonale spełni swoją rolę na baliku w bajkowym klimacie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!