Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek

SKU
W176
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocze, pluszowe przebranie dla najmłodszych pociech. W tym mięciutkim stroju zostaniesz Kubusiem Puchatkiem i wylądujesz w Stumilowym Lesie, gdzie zapoznasz się z Prosiaczkiem, Tygryskiem i Kłapouszkiem.

Urocze, pluszowe przebranie dla najmłodszych pociech. W tym mięciutkim stroju zostaniesz Kubusiem Puchatkiem i wylądujesz w Stumilowym Lesie, gdzie zapoznasz się z Prosiaczkiem, Tygryskiem i Kłapouszkiem. Urządźcie bal w stylu bajek lub pluWraz ze swoimi  przyjaciółmi przemierzaj Stumilowy lat w poszukiwaniu przygód i pysznego miodku. Obroń strachliwego Prosiaczka przed wszelkim nieistniejącym zagrożeniem, słuchaj przemądrzałego królika i idź na herbatkę do znającej się na wszystkim Sowie. Kostium sprawdzi się perfekcyjnie na bal o tematyce postaci bajekszaków. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!