Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek

SKU
W176
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocze, pluszowe przebranie dla najmłodszych pociech. W tym mięciutkim stroju zostaniesz Kubusiem Puchatkiem i wylądujesz w Stumilowym Lesie, gdzie zapoznasz się z Prosiaczkiem, Tygryskiem i Kłapouszkiem.

Urocze, pluszowe przebranie dla najmłodszych pociech. W tym mięciutkim stroju zostaniesz Kubusiem Puchatkiem i wylądujesz w Stumilowym Lesie, gdzie zapoznasz się z Prosiaczkiem, Tygryskiem i Kłapouszkiem. Urządźcie bal w stylu bajek lub pluWraz ze swoimi  przyjaciółmi przemierzaj Stumilowy lat w poszukiwaniu przygód i pysznego miodku. Obroń strachliwego Prosiaczka przed wszelkim nieistniejącym zagrożeniem, słuchaj przemądrzałego królika i idź na herbatkę do znającej się na wszystkim Sowie. Kostium sprawdzi się perfekcyjnie na bal o tematyce postaci bajekszaków. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kubuś Puchatek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!