Kostium Dziecięcy Księżniczka Z Renesansu

SKU
W323
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Bądź prawdziwą Księżniczką z renesansu i obserwuj starania rycerzy na koniach o twoje względy. Strój idealnie sprawdzi się zarówno na balach karnawałowych.

Bądź prawdziwą Księżniczką z renesansu i obserwuj starania rycerzy na koniach o twoje względy. Strój idealnie sprawdzi się zarówno na balach karnawałowych jak i przedstawieniach szkolnych lub innych tematycznych uroczystościach. …. Jak i szkolnych przedstawieniach rodem z renesansu.  Urządź wielki iście dworski bal, na który zaprosisz wszystkich zamożnych członków królewskich rodzin i wybierzesz spośród nich swojego przyszłego, przystojnego męża. Będziecie tworzyć uroczą i idealną parę na dobre i złe.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Z Renesansu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!