Kostium Dziecięcy Księżniczka Z Renesansu

SKU
W323
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bądź prawdziwą Księżniczką z renesansu i obserwuj starania rycerzy na koniach o twoje względy. Strój idealnie sprawdzi się zarówno na balach karnawałowych.

Bądź prawdziwą Księżniczką z renesansu i obserwuj starania rycerzy na koniach o twoje względy. Strój idealnie sprawdzi się zarówno na balach karnawałowych jak i przedstawieniach szkolnych lub innych tematycznych uroczystościach. …. Jak i szkolnych przedstawieniach rodem z renesansu.  Urządź wielki iście dworski bal, na który zaprosisz wszystkich zamożnych członków królewskich rodzin i wybierzesz spośród nich swojego przyszłego, przystojnego męża. Będziecie tworzyć uroczą i idealną parę na dobre i złe.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Z Renesansu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!