Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia

SKU
W171
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Dziewczyna jak z obrazka, a raczej z powieści. Zostań bohaterką jednej z najbardziej romantycznych opowieści wszech czasów. Jako Julia zawładnij sercem każdego Romea, a być może wasza historia nie skończy się tragicznie. Przebranie idealne na przedstawienia i baliki postaci książkowych.

Dziewczyna jak z obrazka, a raczej z powieści. Zostań bohaterką jednej z najbardziej romantycznych opowieści wszech czasów. Jako Julia zawładnij sercem każdego Romea, a być może wasza historia nie skończy się tragicznie. Przebranie idealne na przedstawienia i bale o tematyce postaci książkowych. Zakochaj się w przystojnym, romantycznym Romeo i spotykaj się z nim ukradkiem przy blasku księżyca. Pogódź ze sobą ród Montekich i Capuletti, by już na zawsze żyli w zgodzie i dali błogosławieństwo Waszej pięknej, prawdziwej miłości.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia
Twoja ocena