Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia 2

SKU
W171
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Dziewczyna jak z obrazka, a raczej z powieści. Zostań bohaterką jednej z najbardziej romantycznych opowieści wszech czasów. Jako Julia zawładnij sercem każdego Romea, a być może wasza historia nie skończy się tragicznie. Przebranie idealne na przedstawienia i baliki postaci książkowych.

Dziewczyna jak z obrazka, a raczej z powieści. Zostań bohaterką jednej z najbardziej romantycznych opowieści wszech czasów. Jako Julia zawładnij sercem każdego Romea, a być może wasza historia nie skończy się tragicznie. Przebranie idealne na przedstawienia i bale o tematyce postaci książkowych. Zakochaj się w przystojnym, romantycznym Romeo i spotykaj się z nim ukradkiem przy blasku księżyca. Pogódź ze sobą ród Montekich i Capuletti, by już na zawsze żyli w zgodzie i dali błogosławieństwo Waszej pięknej, prawdziwej miłości.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!