Kostium Księżniczka Ciemności

SKU
W1249
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Władaj ciemnością jak przystało na księżniczkę i przestrasz wszystkich znajomych swoim czarnym charakterem. Idealny strój na halloweenową noc

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Władaj ciemnością jak przystało na księżniczkę i przestrasz wszystkich znajomych swoim czarnym charakterem. Idealny strój na halloweenową nocZazwyczaj skrywasz się pod wielkim kapturem i szukasz swoich kolejnych ofiar. Posiadasz moce, które sieją postrach i nikt nie odważy Ci się przeciwstawić. Stań się liderem kultu i urządź obrządek na cześć bogów. Z ich błogosławieństwem każda impreza będzie udana a wino starczyć będzie na całą noc. W stroju księżniczki ciemności zadasz szyku na andrzejkowej imprezie. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Księżniczka Ciemności
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!