Kostium Królowa 2

SKU
W313
Ocena:
80%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Myślisz, że stroje renesansowe i średniowieczna nie mają za grosz pikanterii i finezji? W tym kostiumie z całą pewnością zostaniesz pierwszą damą na każdym zamku i w pałacu.

Myślisz, że stroje renesansowe i średniowieczna nie mają za grosz pikanterii i finezji? W tym kostiumie z całą pewnością zostaniesz pierwszą damą na każdym zamku i w pałacu. Polecamy! Poczuj w sobie prawdziwie błękitną krew i urządź iście królewski bal. Spraw by drogocenne trunki lały się niczym płynne złoto, a kryształowa zastawa wzbudzała zachwyt u każdego z gości. Przykuj wzrok niejednego mężczyzny w tej pięknej, szlacheckiej kreacji, a z pewnością kobieca część towarzystwa zzielenieje z zazdrości

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królowa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!