Kostium Królowa 2

SKU
W313
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Myślisz, że stroje renesansowe i średniowieczna nie mają za grosz pikanterii i finezji? W tym kostiumie z całą pewnością zostaniesz pierwszą damą na każdym zamku i w pałacu.

Myślisz, że stroje renesansowe i średniowieczna nie mają za grosz pikanterii i finezji? W tym kostiumie z całą pewnością zostaniesz pierwszą damą na każdym zamku i w pałacu. Polecamy! Poczuj w sobie prawdziwie błękitną krew i urządź iście królewski bal. Spraw by drogocenne trunki lały się niczym płynne złoto, a kryształowa zastawa wzbudzała zachwyt u każdego z gości. Przykuj wzrok niejednego mężczyzny w tej pięknej, szlacheckiej kreacji, a z pewnością kobieca część towarzystwa zzielenieje z zazdrości

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królowa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!