Kostium Królik Różowy Duży

SKU
CHC1091164
Ocena:
100%
Wypożycz:
140,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H
Zostań beztroskim różowym króliczkiem i całymi dniami kicaj po łące, niczym się nie przejmując. Strój królika to idealne przebranie na bale tematyczne oraz przedstawienia szkolne. To również świetny rekwizyt na wielkanocne sesje zdjęciowe. Kostium Królika dla dorosłych Przebranie królika. Kostium z obszernym kapturem uszyty został z miękkiego, pluszowego materiału. W stroju zwiększono objętość na wysokości bioder nadając kostiumowi dodatkowy urok.

W komplecie: kombinezon

Materiał: Poliester

Strój królika dla dorosłych. Zostań beztroskim różowym króliczkiem i całymi dniami kicaj po łące, niczym się nie przejmując. Strój królika to idealne przebranie na bale tematyczne oraz przedstawienia szkolne. To również świetny rekwizyt na wielkanocne sesje zdjęciowe. Kostium Królika dla dorosłych Przebranie królika

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królik Różowy Duży
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!