Kostium Dziecięcy Król Fioletowy

SKU
W270
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tej fioletowej, długiej pelerynie poczujesz się prawdziwym królem. Niech zawrzy w tobie królewska krew. Niech twoi poddani kłaniają Ci się w pas, a złoczyńcy boją się trafić do twojego lochu.

W tej fioletowej, długiej pelerynie poczujesz się prawdziwym królem. Niech zawrzy w tobie królewska krew. Niech twoi poddani kłaniają Ci się w pas, a złoczyńcy boją się trafić do twojego lochu. Wydaj dekret, na mocy, którego chłopi otrzymają ziemie na własność w zamian za dostarczenie plonów do twego królestwa. Wprowadź w swoim królestwie ład i porządek. Rządź twardą ręką i nie daj się zwieźć podstępnym doradcom. Nie zapomnij, by w wolnej chwili robić najbardziej wystawne, iście królewskie bale, na które każdy chciałby przyjść. Idealne przebranie na jasełkowe przedstawienie oraz szlachecki bal

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Król Fioletowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!