Kostium Dziecięcy Król Czerwony

SKU
W269
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jak przystało na prawdziwego króla zamiast czerwonej masz błękitną krew, a zamiast niebieskiego koloru- czerwone szaty. Jest to prawdziwie królewski kolor, który sprawia, że poddani oddają Ci hołd.

Jak przystało na prawdziwego króla zamiast czerwonej masz błękitną krew, a zamiast niebieskiego koloru- czerwone szaty. Jest to prawdziwie królewski kolor, który sprawia, że poddani oddają Ci hołd i patrzą na Ciebie z podziwem i szacunkiem. Wydaj jakiś dekret, wtrąć kogoś do lochu, a potem idź na przedstawienie czy bal w stylu „królów i dam”. Idealny strój na jasełkowe przedstawienie ja i iście królewski bal. Wydawaj polecenia swoim poddanym i spraw, by każdy drżał na imię Twojego imienia. Prowadź królestwo twarda ręką, a z pewnością każdy będzie czuł do Ciebie szacunek. Pod Twoimi rządami skończą się drobne kradzieże i niewytłumaczone zjawiska

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Król Czerwony
Twoja ocena