Kostium Dziecięcy Król Czerwony

SKU
W269
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jak przystało na prawdziwego króla zamiast czerwonej masz błękitną krew, a zamiast niebieskiego koloru- czerwone szaty. Jest to prawdziwie królewski kolor, który sprawia, że poddani oddają Ci hołd.

Jak przystało na prawdziwego króla zamiast czerwonej masz błękitną krew, a zamiast niebieskiego koloru- czerwone szaty. Jest to prawdziwie królewski kolor, który sprawia, że poddani oddają Ci hołd i patrzą na Ciebie z podziwem i szacunkiem. Wydaj jakiś dekret, wtrąć kogoś do lochu, a potem idź na przedstawienie czy bal w stylu „królów i dam”. Idealny strój na jasełkowe przedstawienie ja i iście królewski bal. Wydawaj polecenia swoim poddanym i spraw, by każdy drżał na imię Twojego imienia. Prowadź królestwo twarda ręką, a z pewnością każdy będzie czuł do Ciebie szacunek. Pod Twoimi rządami skończą się drobne kradzieże i niewytłumaczone zjawiska

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Król Czerwony
Twoja ocena