Kostium Dziecięcy Król Baltazar

SKU
W268
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym przebraniu możesz zostać prawdziwym królem. Który w Starożytnym Betlejem wydaje rozkaz znalezienia i zabicia wszystkich nowo narodzonych dzieci.

W tym przebraniu możesz zostać prawdziwym królem. Który w Starożytnym Betlejem wydaje rozkaz znalezienia i zabicia wszystkich nowo narodzonych dzieci. Być może obawiasz się, że zajmie on twoje miejsce na tronie, jednak nie wiesz, że będzie prawdziwie wspaniałym królem. Nadaje się na przedstawienia i jasełka. Zostań prawdziwym królem z krwi i kości. Jak przystało na władcę - wydawaj polecenia swoim podwładnym, wysłuchuj swojego ludu by polepszyć ich byt. Spraw by Twoje królestwo płynęło dostatkiem, a każdy był dumny z takiego króla. Doskonały strój na jasełkowe przedstawienie oraz królewski bal, na który każdy chciałby przyjść.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Król Baltazar
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!