Kostium Dziecięcy Król Baltazar

SKU
W268
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym przebraniu możesz zostać prawdziwym królem. Który w Starożytnym Betlejem wydaje rozkaz znalezienia i zabicia wszystkich nowo narodzonych dzieci.

W tym przebraniu możesz zostać prawdziwym królem. Który w Starożytnym Betlejem wydaje rozkaz znalezienia i zabicia wszystkich nowo narodzonych dzieci. Być może obawiasz się, że zajmie on twoje miejsce na tronie, jednak nie wiesz, że będzie prawdziwie wspaniałym królem. Nadaje się na przedstawienia i jasełka. Zostań prawdziwym królem z krwi i kości. Jak przystało na władcę - wydawaj polecenia swoim podwładnym, wysłuchuj swojego ludu by polepszyć ich byt. Spraw by Twoje królestwo płynęło dostatkiem, a każdy był dumny z takiego króla. Doskonały strój na jasełkowe przedstawienie oraz królewski bal, na który każdy chciałby przyjść.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Król Baltazar
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!