Kostium Dziecięcy Krakowianka

SKU
W715
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Kostium Krakowianki nadaje się zarówno na przedstawienia jak i na bale. Możesz również brać udział w ludowych uroczystościach i zatańczyć krakowiaka.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium Krakowianki nadaje się zarówno na przedstawienia jak i na bale. Możesz również brać udział w ludowych uroczystościach i zatańczyć krakowiaka. Przejdź się między kramami w Sukiennicach, spotkaj się z Lajkonikiem i zwiedzajcie razem siedzibę królów Polski. Pamiętaj by własnoręcznie upleść wianek z krakowskich kwiatów, nie tylko dla siebie ale i dla wszystkich przyjaciół Krakowiaków. Wspólnie ruszcie do tańca na krakowskim rynku a wieczorem w stroju krakowianki podbij wszystkie bale ludowe w okolicy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Krakowianka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!