Kostium Dziecięcy Krakowianka

SKU
W715
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Kostium Krakowianki nadaje się zarówno na przedstawienia jak i na bale. Możesz również brać udział w ludowych uroczystościach i zatańczyć krakowiaka.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium Krakowianki nadaje się zarówno na przedstawienia jak i na bale. Możesz również brać udział w ludowych uroczystościach i zatańczyć krakowiaka. Przejdź się między kramami w Sukiennicach, spotkaj się z Lajkonikiem i zwiedzajcie razem siedzibę królów Polski. Pamiętaj by własnoręcznie upleść wianek z krakowskich kwiatów, nie tylko dla siebie ale i dla wszystkich przyjaciół Krakowiaków. Wspólnie ruszcie do tańca na krakowskim rynku a wieczorem w stroju krakowianki podbij wszystkie bale ludowe w okolicy.