Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna 3

SKU
W145
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Księżniczka Anna to nieustraszona i odważna dziewczyna. Możesz teraz wyruszyć na poszukiwania swojej siostry Elsy wraz z towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Księżniczka Anna to nieustraszona i odważna dziewczyna. W przebraniu możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Pójdź do lodowego królestwa swojej siostry i sprowadź ją do domu, by zakończyła mroźną zimę. W swojej pełnej przygód podróży poznaj kamienne gnomy, zabawnego  bałwana Olafa, który marzy o słońcu oraz uciekaj przed lodowymi stworami pilnującym zamku Twojej panującej nad lodem siostry. W tym kostiumie zostaniesz najbardziej rozpoznawalną księżniczką na bajkowej imprezie  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!