Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna 3 Kraina Lodu

SKU
W145
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Księżniczka Anna to nieustraszona i odważna dziewczyna. Możesz teraz wyruszyć na poszukiwania swojej siostry Elsy wraz z towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Księżniczka Anna to nieustraszona i odważna dziewczyna. W przebraniu możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Pójdź do lodowego królestwa swojej siostry i sprowadź ją do domu, by zakończyła mroźną zimę. W swojej pełnej przygód podróży poznaj kamienne gnomy, zabawnego  bałwana Olafa, który marzy o słońcu oraz uciekaj przed lodowymi stworami pilnującym zamku Twojej panującej nad lodem siostry. W tym kostiumie zostaniesz najbardziej rozpoznawalną księżniczką na bajkowej imprezie  

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna 3 Kraina Lodu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!