Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna 2 Kraina Lodu

SKU
W144
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako księżniczka Anna, nieustraszona i odważna, możesz wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Jako księżniczka Anna, nieustraszona i odważna, możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Zostaw swojego przyszłego męża, którego poznałaś kilka godzin temu i pędź do lodowego królestwa na szczycie mroźnej góry, której bronią gigantyczne stwory stworzone przez Twoją siostrę ze śniegu i grubych tafli lodu. Udowodnij Elsie, że jest mile widziana w mieście i spraw by wrócił do królestwa i wciąż wydawała rozkazy. Kostium idealnie wpisujący się w bal o bajkowej tematyce.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna 2 Kraina Lodu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!