Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna 2

SKU
W144
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Jako księżniczka Anna, nieustraszona i odważna, możesz wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Jako księżniczka Anna, nieustraszona i odważna, możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Zostaw swojego przyszłego męża, którego poznałaś kilka godzin temu i pędź do lodowego królestwa na szczycie mroźnej góry, której bronią gigantyczne stwory stworzone przez Twoją siostrę ze śniegu i grubych tafli lodu. Udowodnij Elsie, że jest mile widziana w mieście i spraw by wrócił do królestwa i wciąż wydawała rozkazy. Kostium idealnie wpisujący się w bal o bajkowej tematyce.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!