Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna

SKU
W146
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Jako Anna możesz wyruszyć na poszukiwania swojej siostry Elsy wraz z wiernymi towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Jako Anna możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Zakończ długotrwałą zimę sprowadzając swoją siostrę Elsę do Waszego królestwa. Udowodnij wszystkim poddanym, że potężna magia jaka płynie w żyłach Elsy nie jest taka straszna i może przynieść również dużo dobrego. Pokaż swoją siłę i odwagę przemierzając długą drogę w poszukiwaniu losowego królestwa. Olśniewający strój na zabawę w bajkowym stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!