Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna Kraina Lodu

SKU
W146
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako Anna możesz wyruszyć na poszukiwania swojej siostry Elsy wraz z wiernymi towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem.

Jako Anna możesz beztrosko bawić się na różnego rodzaju balach lub przedstawieniach. Możesz również wyruszyć w poszukiwaniu swojej siostry Elsy wraz z twoim towarzyszami – bałwanem Olafem oraz Kristoffem i jego reniferem. Zakończ długotrwałą zimę sprowadzając swoją siostrę Elsę do Waszego królestwa. Udowodnij wszystkim poddanym, że potężna magia jaka płynie w żyłach Elsy nie jest taka straszna i może przynieść również dużo dobrego. Pokaż swoją siłę i odwagę przemierzając długą drogę w poszukiwaniu losowego królestwa. Olśniewający strój na zabawę w bajkowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Anna Kraina Lodu
Twoja ocena