Kostium Kowboj

SKU
W391
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwym ranczerem i złap byka za rogi. Weź w ręce lasso i złap na nie niesfornego byczka, a może i jakąś niewiastę. A po ciężkim dniu pracy na ranczu wskocz na konia i wybierz się na coś mocniejszego do pobliskiego saloonu. Może to właśnie tam spotkasz samego Billego Kida.

Zostań prawdziwym ranczerem i złap byka za rogi. Weź w ręce lasso i złap na nie niesfornego byczka, a może i jakąś niewiastę. A po ciężkim dniu pracy na ranczu wskocz na konia i wybierz się na coś mocniejszego do pobliskiego saloonu. Może to właśnie tam spotkasz samego Billego Kida. Przebranie prawdziwego rangera. Zakładaj ostrogi i wskakuj na koń. Pojedź do miasteczka i weź udział w ujeżdżaniu byków. Możesz wziąć tez udział w pojedynku jeden na jednego na kolty z samym Lucky Luckiem. Pokonaj człowieka szybszego niż własny cień i zostań sławą Dzikiego Zachodu. Doskonałe przebranie dla prawdziwych Kowboi

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kowboj
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!