Kostium Kowboj

SKU
W391
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym ranczerem i złap byka za rogi. Weź w ręce lasso i złap na nie niesfornego byczka, a może i jakąś niewiastę. A po ciężkim dniu pracy na ranczu wskocz na konia i wybierz się na coś mocniejszego do pobliskiego saloonu. Może to właśnie tam spotkasz samego Billego Kida.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań prawdziwym ranczerem i złap byka za rogi. Weź w ręce lasso i złap na nie niesfornego byczka, a może i jakąś niewiastę. A po ciężkim dniu pracy na ranczu wskocz na konia i wybierz się na coś mocniejszego do pobliskiego saloonu. Może to właśnie tam spotkasz samego Billego Kida. Przebranie prawdziwego rangera. Zakładaj ostrogi i wskakuj na koń. Pojedź do miasteczka i weź udział w ujeżdżaniu byków. Możesz wziąć tez udział w pojedynku jeden na jednego na kolty z samym Lucky Luckiem. Pokonaj człowieka szybszego niż własny cień i zostań sławą Dzikiego Zachodu. Doskonałe przebranie dla prawdziwych Kowboi

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kowboj
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!