Kostium Kombinezon Disco Odlotowy

SKU
W100
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym wspaniałym przebraniu zostaniesz królem każdego parkietu w stylu disco. Nałóż żel na włosy, uczesz wąs i wyruszaj w tan w stylu boogie.

W tym wspaniałym przebraniu zostaniesz królem każdego parkietu w stylu disco. Nałóż żel na włosy, uczesz wąs i wyruszaj w tan w stylu boogie. Pokaż jak kręcisz tyłeczkiem i jak poruszają się w rytmie twoje biodra, a każda kobieta będzie twoja. Ten kolorowy kombinezon nie będzie ograniczał Twoich ruchów w dzikim szale tańca. Rób szpagaty, podskoki i wygraj konkurs taneczny zostawiając swoich rywali daleko w tyle. Pamiętaj, że w tamtych czasach nie istniały słowa „kicz” i „przesada”. Idealny strój na imprezę rodem z minionych lat 80

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kombinezon Disco Odlotowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!