Kostium Kobieta Z Renesansu

SKU
W309
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwą kobietą Renesansu i w tej doskonale dopasowującej się do figury sukni odnajdź swojego Leonarda da Vinci.

Zostań prawdziwą kobietą Renesansu i w tej doskonale dopasowującej się do figury sukni odnajdź swojego Leonarda da Vinci. Olśnij wszystkich ludzi na balu iście renesansową sukienką. Zatrać się w bajecznym tańcu, a może poznasz na nim miłość swojego życia. Spraw by męskie  pełne zachwytu spojrzenia były skierowane tylko na Ciebie, a zazdrosne kobiety stawały pod ścianą robić Ci miejsce na parkiecie. W tym kostiumie będziesz prawdziwą królową renesansowego balu

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kobieta Z Renesansu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!