Kostium Kardynał

SKU
W797
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie Kardynała uświetni każdą okoliczność i sprawi, że poczujesz się niebiańsko.

Przebranie Kardynała uświetni każdą okoliczność i sprawi, że poczujesz się niebiańsko. Uważasz, że przebranie papieża to za duże wyzwanie? Żaden problem, mamy coś w sam raz dla Ciebie! Przebranie kardynała pozwoli Ci poczuć się prawdziwie uduchowionym ale na nieco niższym szczeblu władz kościelnych. Razem ze znajomymi możecie zainscenizować życie codzienne w Watykanie lub wizytę w jednej z polskich bazylik. Możecie też wspólnie zorganizować imprezę o tematyce duchowieństwa lub "dobra i zła" i bawić się do białego rana.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kardynał
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!