Kostium Karczmarz

SKU
W306
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań średniowiecznym właścicielem pubu. Poznaj wszystkie tajemnice królestwa i sprzedawaj rycerzom niechrzczone wino prosto z beczek. Niech piwo leje się litrami, a zadowoleni klienci chwalą twoje usługi na wschód i zachód.

Zostań średniowiecznym właścicielem pubu. Poznaj wszystkie tajemnice królestwa i sprzedawaj rycerzom niechrzczone wino prosto z beczek. Niech piwo leje się litrami, a zadowoleni klienci chwalą twoje usługi na wschód i zachód. Urządź wytworny jak na tamte czasy bal w swojej skromnej gospodzie. Zaproś na niego wszystkich strudzonych, odważnych  i dzielnych walczących żołnierzy by mogli odpocząć po swoich wojażach. Spraw by nikomu nie zabrakło jedzenia, a drogocenny napój lał się strumieniami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Karczmarz
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!